Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Volný čas > Aktuality > Uzavření pobočky České pošty s. p. v Dolní Dobrouči

Uzavření pobočky České pošty s. p. v Dolní DobroučiDatum konání:
22.2.2022

Poskytování veškerých služeb po dobu rekonstrukce převezme od 1.3.2022 pošta Letohrad sídlící na adrese Družstevní 833, 561 51 Letohrad. Její kapacita bude posílena o zaměstnance stávající pošty Dolní Dobrouč, čímž dojde k navýšení počtu obsluhovaných přepážek oproti standardnímu stavu.

V případě, že by klientovi tato pobočka z jakýchkoliv důvodů nevyhovovala, je možné následující:

  • Odnosné důchody lze změnit na doručné vyplněním formuláře, který je k dispozici na každé pobočce ČP, nebo ke stažení na ceskaposta.cz/ke-stazeni (důchod přinese listovní doručovatelka ve výplatní den klientovi domů, klient nemusí docházet na poštu). Popřípadě si klient pomocí stejného formuláře může zvolit jakoukoliv jinou pobočku pro odnos důchodu, např. Ústí nad Orlicí 1 aj.
  • Platby formou poukázek, SIPO a podobně lze uhradit na kterékoliv klientem zvolené poště.
  • U veškerých listovních a balíkových zásilek je možné na tel. č. 954 256 151, 737 514 712 objednat opakované doručení, nebo zvolit službu „Změna ukládací pošty“ a zásilky budou klientovi ukládány na jím zvolené poště.
  • Balíkové zásilky lze taktéž podat prostřednictvím služby „Balík do Balíkovny“ na externí Balíkovně Cukrárna ZeCu, Dolní Dobrouč 132. Na této provozovně se přes tutéž službu balíkové zásilky i vyzvedávají, tudíž si je tam mohou klienti nechat zasílat.

Poštovní schránka (pro obyčejné listovní zásilky) bude umístěna na budovu Hasičské zbrojnice, kde bude denně prováděn její výběr.

SKM_C300i22022208530.jpg