Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Koronavirus - informace > Informace MUDr. Lužného k nové vlně koronaviru

Informace MUDr. Lužného k nové vlně koronaviruDatum konání:
29.11.2021

Vzhledem k probíhající další vlně covidové pandemie prosím klienty, aby pokud mají příznaky respiračního onemocnění, horečky, kašel, rýmu  a podobně, aby se dříve než vyrazí do čekárny ordinace ohlásili telefonicky a s lékařem se dohodli na postupu. Je možno vystavit žádnaku na PCR test i pracovní neschopnost na dálku. Stejně tak pro předpis léků není nutné chodit osobně do ordinace, je možno vystavit elektronický recept na dálku.

Klienti- námi registrovaní pacienti, kteří mají zájem o třetí dávku očkování proti covidu nechť se hlásí u sestry Dvořáčkové na telefon 465 543 301.

Stejně tak klienti, kteří ještě nebyli očkováni a mají zájem se nechat naočkovat.

Vakcínu musím objednávat vždy v množství 30 dávek. Vakcína se musí vyočkovat do měsíce. Na jednu objednávku vakcíny musím tedy vždy shromáždit 30 zájemců tak, aby se část dávek vakcíny nemusela vyhodit.

K 26.11.2021 máme volných cca 10 míst na aplikaci v únoru. Odstup mezi druhou a třetí  dávkou je zatím stále oficiálně dle webu ministerstva zdravotnictví 6 měsíců.

Termín očkování v únoru by bylo možné urychlit přesunem na leden, pokud se shromáždí 30 zájemců, splňujících podmínku odstupu 6 měsíců od druhé dávky.

Pokud tedy máte zájem, volejte 465 543 301 a dohodněte se o možnosti očkování se sestrou.

MUDr. Lužný